To jedna z propozycji naszego atelier fotograficznego DUET dla klientów, którzy chcą nadać miejscom pochówku swoich bliskich bardziej osobisty charakter. Wykonujemy zdjęcia na nagrobek – naszą specjalnością jest zarówno fotografia czarno-biała, jak i kolorowa czy w odcieniach sepii. Są to obrazy trwałe i jednocześnie wyjątkowe, a przy tym dzięki odpowiednio dobranym wysokiej klasy materiałom, odporne na warunki pogodowe. Oprócz tego możemy zaoferować jeszcze jedną alternatywę – fotokryształ na pomnik.

Jak powstają zdjęcia na nagrobek?

Nowoczesna technika pozwala nam stworzyć najwyższą jakość grafiki na ceramice i szkle. Do najpopularniejszych zaliczają się projekty realizowane na porcelanie. Mogą to być obrazy czarno-białe, jak również przygotowane w pełnej i naturalnej gamie kolorów czy w tradycyjnej sepii. Taki sposób produkcji zdjęć na nagrobki zapewnia im trwałość oraz wysoką jakość. Na podstawie formatu, w jakim je dostarczysz (.jpeg, .tif, .bmp, .png) lub korzystając z odbitki oryginału, wykonamy fotografię na pomnik w dowolnej wielkości od 4 × 6 mm do 30 × 40 mm. Pamiętaj, że im wyższa jakość obrazu wyjściowego, tym efekt będzie lepszy.

Fotokryształ na pomnik

To forma dekoracji nagrobnej, która zaczyna być coraz popularniejsza. By ją wykonać, pokrywa się reprodukcję fotografii taflą szkła. Fotokryształ na pomniku prezentuje się bardzo elegancko, a wyjątkowości dodają mu jeszcze połysk i to, jak odbija światło. W przypadku tego rozwiązania również znaczenie ma jakość zdjęcia wyjściowego wybranego do produkcji, bez względu na to, czy jest kolorowe, czy czarno-białe.

Wybór fotokryształu na nagrobek polecany jest szczególnie osobom, które cenią nowoczesne wzornictwo i minimalistyczny wygląd.

Zamów fotografię na pomnik

Wszystkie proponowane przez nas produkty na porcelanie czy szkle są wysokiej jakości i trwałe, dzięki czemu będą się pięknie prezentować się na miejscu pochówku przez wiele lat. Jeśli będziesz miał takie życzenie, wykonamy dla Ciebie retusz zdjęcia kolorowego lub czarno-białego na pomnik. Chętnie też doradzimy w kwestii wyboru na nagrobek fotokryształu czy fotografii na ceramice. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły.