DZIEŃ BABCI I DZIADKA
 
Z dziadkami prawie wszyscy mamy ciepłe wspomnienia ❤️ podziękujmy im za to że są. Wychodzimy z propozycją vouchera w formie bonu prezentowego na dzień babci i dziadka. Bliskość uwieczniona na zdjęciach, to będzie dla Nich najlepszy prezent. Zachęcamy. 
Więc rezerwuj termin telefonicznej.
Z najlepszymi życzeniami Duet Foto
 
 
 
 
 
 
SESJE U KLIENTA W SIEDZIBIE
 
Szanowni Klienci, pragniemy poinformować Was, iż sesje biznesowe wykonujemy również w terenie. 
Jeżeli Wasze biuro lub kancelaria wydaje się Wam bardziej odpowiednim miejscem do tego typu sesji, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. 
Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną. 
Z pozdrowieniami Atelier fotograficzne DUET
 

PROMOCYJNY SIERPIEŃ

Szanowni Klienci, mamy przyjemność zaprosić Was ponieważ mamy promocyjny sierpień. Tym razem rodzinne sesje będą naszym tematem 👪

Gorąco zachęcamy do rezerwacji telefonicznej, udzielimy również wszelkich potrzebnych informacji na temat promocji. Nie możemy się doczekać kolejnych wyzwań i pamiątek, powstałych przy współpracy z Wami. 
Do zobaczenia w Atelier fotograficzne DUET
 
 
 

Sesja lifestylowa, biznesowa, artystyczna? 

U nas zrealizujesz je wszystkie! 
Nasze studio ma do zaoferowania szeroki wybór teł fotograficznych, które podczas sesji można zmieniać wielokrotnie, tak aby każde ujęcie było różnorodne. 
Ponadto, dzięki naszym akcesorium i aranżacjom studia Twoje zdjęcie będzie jedyne w swoim rodzaju. 
Serdecznie zapraszamy, 
Atelier Fotograficzne Duet
1 czerwca 2022

Dzień Dziecka

Nasi najmniejsi modele są tak uroczy, że nie w sposób się z Wami nie podzielić zdjęciami najmłodszych. Zachęcamy do sesji rodzinnych oraz indywidualnych, koniec roku szkolnego  to dobry moment a my czekamy na Was bez przerwy urlopowej 👌 …

Z pozdrowieniami Atelier fotograficzne Duet

26 maj 2022

Drodzy Klienci, wkrótce święto najważniejszych kobiet w Naszym życiu, Dzień Matki. Na świętowanie tego wyjątkowego dnia zapraszany do naszego atelier, wspólna fotografia uświetni te chwile. To wyjątkowy prezent, zadbamy o miłą atmosferę i profesjonalne doradztwo. Zachęcamy do rezerwacji telefonicznej.

Z pozdrowieniami Atelier fotograficzne DUET

Zdjęcia komunijne  w studio to pamiątka na całe życie. Warto rozważyć taką sesję rodzinną, szczególnie że w tym dniu młodzi bohaterowie wyglądają wyjątkowo. Jest to bardzo ważna chwila w życiu całej rodziny i jedyna okazja by ją uwiecznić.

Zapraszamy serdecznie.        Atelier fotograficzne DUET. 

ZDJĘCIA DO WNIOSKÓW O PESEL

 
Szanowni klienci, w obecnym czasie i Nasz zespół wychodzi z ofertą do obywateli Ukrainy.
Nasze zdjęcia spełniają wszystkie normy,wymagane podczas składania pism urzędowych, oraz w przypadku nadawania numeru PESEL.
Atelier fotograficzne DUET jest usytuowane w centrum, blisko galerii Krakowskiej. Zdjęcia są wydawane na miejscu. Zapewniamy profesjonalną obsługę i przyjazną atmosferę. Zapraszamy, Wasz DUET
 

ФОТОГРАФІЇ ДЛЯ ЗАЯВКИ ДЛЯ PESEL

Шановні клієнти, в даний час наша команда виступає з пропозицією громадянам України. Наші фотографії відповідають всім стандартам, необхідним при подачі офіційних листів, а також у разі присвоєння номера PESEL. Фотоательє ДУЕТ розташоване в центрі, неподалік від Краківської галереї. Фото видають на місці. Ми забезпечуємо професійне обслуговування та дружню атмосферу. Запрошуємо вас, ваш ДУЕТ

8 marca 2022:
 
W tym wyjątkowym dniu dla Waszych ❤️ lepszych połówek drodzy Panowie , mamy w ofercie zniżkę na kobiecą sesję zdjęciową. Zachęcamy do nabycia voucherów podarunkowych , które będą wyjątkowym i zawsze trafionym prezentem. 
Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy miłą atmosferę. 
Atelier fotograficzne DUET FOTO

14 luty 2022

Już dzisiaj możesz zarezerwować termin, na wyjątkową sesję w Duet Foto dla swojej drugiej połówki ❤️
Dodatkowo mamy dla Was specjalną zniżkę  -50%  na sesję walentynkową która obowiązuje w dzień 14 lutego. 
Zachęcamy do rezerwacji telefonicznej.
Święto Zakochanych tuż tuż…❤️❤️❤️

22 stycznia 2022:
 
” Dzisiaj mamy święto Dziadka, okazja niezwykle rzadka. Ja Dziadziusia kocham szczerze, w jego słowa zawsze wierzę. Mój Dziadek ma swoje zdanie, budzi we mnie zaufanie. To naprawdę trzeba przyznać, Dziadek fajny jest mężczyzna. Kiedy dzień Dziadka zaświta, wiązanką kwiatów go witam. Bądź zdrowy Dziadku kochany i bądź zawsze razem z nami.”
 
Duet Foto zaprasza na wspólne zdjęcia rodzinne
w naszym studio w krakowie.