Drogie Panie,

Zapraszam Was na sesję zdjęciową w stylu Barbie! Będzie to niezapomniana przygoda, w której będziecie mogły poczuć się jak prawdziwe lalki.

Sesja odbędzie się u nas w 

Atelier fotograficzne DUET

Na sesję obowiązuje strój w stylu Barbie. Możecie przynieść swoje ubrania i na miejscu się przebrać.

W ramach sesji otrzymacie:

  • 3, 5 lub10 zdjęć w wysokiej rozdzielczości
  • Zdjęcia w formie elektronicznej
  • Prawo do wykorzystania zdjęć na stronie internetowej i w mediach społecznościowych

Aby zapisać się na sesję, prosimy o przesłanie informacji o sobie na adres [atelierduet@interia.pl].

Liczba miejsc jest ograniczona, więc zarezerwujcie swoje miejsce już dziś!

Oferta sesji zdjęciowej dla kobiet

Szukasz wyjątkowej sesji zdjęciowej, która podkreśli Twoją kobiecość i piękno? A może chcesz zrobić prezent swojej przyjaciółce lub mamie? W takim razie oferta naszego duetu fotograficznego jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy profesjonalne sesje zdjęciowe w różnych stylach: glamour, fashion, beauty, lifestyle i wiele innych. Dopasujemy sesję do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Możemy fotografować Cię w studiu, plenerze lub w Twoim domu.

Podczas sesji zdjęciowej wykorzystamy profesjonalny sprzęt fotograficzny i oświetlenie. Zadbamy o to, aby zdjęcia były piękne i dopracowane. Nasze zdjęcia możesz wykorzystać na swojej stronie internetowej, blogu, social mediach lub w albumie fotograficznym.

„Szukasz wyjątkowego sposobu na zatrzymanie w czasie pięknych chwil z rodziną?

Zapraszamy do Duet Foto! 

Oferujemy profesjonalne sesje rodzinne, które będą wspaniałą pamiątką na całe życie. Nasz fotograf to prawdziwy artysta, który potrafi uchwycić na zdjęciach naturalne emocje i atmosferę rodziny. Możemy także zaproponować różne style sesji, od klasycznych po bardziej nowoczesne. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na bezpłatną konsultację. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i doradzimy, jaką sesję wybrać, aby spełniła Twoje oczekiwania. Sesje rodzinne w Duet Foto to gwarancja pięknych wspomnień, które będą cieszyć Cię przez wiele lat.” Mamy nadzieję, że ten tekst zachęci Cię do skorzystania z naszej oferty!

Najładniejsze zdjęcia do dowodu, paszportu, wizy itp. w Krakowie na poczekaniu w 10 minut!

Oferujemy profesjonalne zdjęcia do dokumentów w Krakowie. Wykonujemy zdjęcia do dowodu osobistego, paszportu, wizy, legitymacji szkolnej, studenckiej, pracowniczej, a także do wszelkich innych dokumentów wymagających zdjęcia biometrycznego.

Nasze zdjęcia są zgodne z wszystkimi wymaganiami urzędów. Są wykonane w wysokiej jakości i na profesjonalnym sprzęcie. Wykonujemy zdjęcia w ekspresowym tempie, na poczekaniu, w ciągu 10 minut.

Zapraszamy do naszego studia fotograficznego w Krakowie. Oferujemy konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę.

Nasza oferta:

zdjęcia do dowodu osobistego
zdjęcia do paszportu
zdjęcia do wizy
zdjęcia do legitymacji szkolnej
zdjęcia do legitymacji studenckiej
zdjęcia do legitymacji pracowniczej
zdjęcia do innych dokumentów wymagających zdjęcia biometrycznego

Nasza lokalizacja:

Kraków, ul. Ogrodowa 1
Zapraszamy

1 czerwca 2023

Dzień Dziecka

Nasi najmniejsi modele są tak uroczy, że nie w sposób się z Wami nie podzielić zdjęciami najmłodszych. Zachęcamy do sesji rodzinnych oraz indywidualnych, koniec roku szkolnego  to dobry moment a my czekamy na Was bez przerwy urlopowej 👌

Z pozdrowieniami Atelier fotograficzne Duet