Fotografia biznesowa

„ Jak Cię widzą tak Cię piszą „
– bardzo stare przysłowie, ale jakże na czasie.

Twój wizerunek to Twoja wizytówka, a zatem fotografia biznesowa powinna być w pełni profesjonalna. Do niedawna można było spotkać na stronach internetowych firm przypadkowe zdjęcia ( z wakacji w luźnej formie), ponieważ profesjonalne zdjęcia na własnej stronie były luksusem. Teraz stały się koniecznością. Niezależnie od tego, czy zaczynasz swoją karierę, czy w biznesie już jesteś jakiś czas, trenerem , muzykiem, aktorem, doktorem wykonane zdjęcie biznesowe w naszym studiu wyróżni Cię w branży. Aby sesja była udana i móc się bardzo dobrze zaprezentować trzeba spełnić klika warunków.

Sesja biznesowa w naszym atelier fotograficznym

 

Potrzebujesz zdjęcia biznesowego które Cię wyróżni i przykuje uwagę. Nie posiadasz biura ani stałego miejsca wykonywania profesji, a może to właśnie tylko Ty masz być na tym zdjęciu. To świetnie trafiłeś .

Zdjęcia wykonywane u nas w studiu to gwarancja zadowolenia.

Porady dotyczące stroju i jak przygotować się do sesji, poprowadzenie przez sesję oraz subtelny retusz, zapewni Ci efekt jakiego oczekujesz.

Robimy tyle ujęć, ile potrzeba, aby być pewnym że Twoja osobowość została uchwycona w najlepszy sposób i uzyskaliśmy najlepszy efekt.

Profesjonalnie pomagamy w końcowej selekcji.

Jesteśmy do dyspozycji od pon- pt w godz. 10-18 lub sobotę 9,30-13.

 Istnieje możliwość sesji poza godzinami pracy studia.

Dbamy o Twój profesjonalny wygląd, a jednocześnie naturalny i zgodny z Tobą.

Staramy się abyś na zdjęciach był sobą, ale spersonalizowany ze swoim zawodem.

Szeroki wybór teł i rekwizytów.

W studiu mamy klimatyzację i dobrą atmosferę.

Zdjęcie biznesowe wykonujemy w pojedynczych ujęciach 250 zł

Sesjach- Business Classic 3 ujęć w cenie 390 zł

Sesjach – Business Standard 5 ujęć w cenie 600 zł

Sesjach- Business Premium 10 ujęć w cenie 1100 zł

Efekt końcowy otrzymasz w wersji drukowanej i elektronicznej w terminie najbardziej Tobie odpowiadającym.

Sesja biznesowa w miejscu prowadzenie przez Ciebie działalności.

 

W naszej ofercie mamy również sesje biznesowe wyjazdowe. Zrozumiałą sprawa jest to, że nie wszyscy muszą się dobrze czuć przed kamera, dlatego bywa tak że we własnym dobrze mi znanym miejscu jest łatwiej. Wtedy jest możliwość na jednej sesji sfotografować wspólników, pracowników, zrobić zdjęcie grupowe, uwiecznić wnętrze firmy bądź otoczenie firmy. Zdjęcie biznesowe w gabinecie, przy biurku, specjalistycznym urządzeniu daje jeszcze więcej możliwości pokazania charakteru Twojej pracy. Wykonujemy sesje biznesowe które można wykorzystać na wiele sposobów promocji biznesu np. na stronach www, w mediach społecznościowych, stopkach maili, katalogach itp.

Sesja biznesowa wyjazdowa obejmuje:

 • Zdjęcia portretowe
  Wykonujemy indywidualne zdjęcia portretowe zarządu, liderów oraz specjalistów firmy. W naszych fotografiach można dostrzec charyzmę, profesjonalizm, zaufanie, doświadczenie, kreatywność pracowników firmy. Dbamy o każdy szczegół sesji, zapewniamy dyskrecje.
 • Zdjęcia pracowników
  Wykonujemy zdjęcia pracowników podczas wykonywania codziennych obowiązków na swoich stanowiskach pracy.
 • Fotografia eventowa
  Fotografujemy imprezy okolicznościowe i firmowe, ważne spotkania biznesowe, zebrania, otwarcia nowych filii, hal produkcyjnych. Podczas takich zleceń wykonujemy swoja pracę w taki sposób, aby być niewidocznym co pozwala nam na zrobienie wyjątkowych zdjęć.
 • Fotografia produktowa i przemysłowa
  To wyjątkowa gałąź fotografii reklamowej, w której możemy zaprezentować nasza firmę począwszy od nagród zebranych przez specjalistów za wyjątkowe zasługi dla biznesu, po produkty które wytwarzamy bądź oferujemy w sprzedaży. Pokażemy że nasi klienci tworzą przyjazne miejsca pracy fotografując biura, gabinety, budynki. Zdjęcia przemysłowe ukażą wyjątkowość hal produkcyjnych, zatrzymamy w kadrze proces i technologie produkcji. Takie zdjęcia mogą służyć działaniom marketingowym a także promocji.

Cena sesji biznesowej wyjazdowej jest ustalana indywidualnie. Zapewniamy profesjonalną obsługę i dyskrecję. Po zrealizowaniu usługi przekazujemy pełne prawa autorskie.