O nas

W branży fotograficznej istniejemy od 1993 roku. 

Praktykę zdobywaliśmy w studiu fotograficznym z wieloletnimi tradycjami jakim było Foto Studiu Konaszewska-Pyla przy placu Matejki w Krakowie pod bacznym okiem mistrza fotografii. 

Po ukończeniu  praktyk nasze umiejętności zostały przypieczętowane egzaminem czeladniczym w Izbie Rzemieślniczej.
 Przeszło 25 lat pracowaliśmy wspólnie w naszej macierzystej firmie, w której mogliśmy szkolić i rozwijać nasz warsztat. Profesjonalizm i najwyższa jakość to nasz atut. Dbamy o każdy szczegół sesji. Miła atmosfera, otwartość a zarazem dyskrecja oraz zachowanie intymności to gwarancja pięknych i wyjątkowych zdjęć. Pogodne i wesołe usposobienie umożliwia nam swobodną prace z dziećmi.
Od 2018 roku nasza firma mieści się przy ul. Ogrodowej 1 pod nazwą Atelier fotograficzne Duet, taką nazwę stworzyli dla nas nasi stali Klienci z którymi bardzo często współpracujemy od samego początku kariery. W  ofercie mamy dla Państwa usługi w studio jak i w terenie. Mamy  również szeroką ofertę usług laboratoryjnych. 

W naszym atelier mogą Państwo wykonać zdjęcia do dokumentów, portretowe, wizerunkowe, rodzinne, sesje biznesowe, ślubne, komunijne, akty,  zdjęcia wymagane do profilu na stewardesy oraz wiele innych… Oferujemy również obsługę laboratoryjną: wywoływanie filmów, wykonywanie odbitek, skanowanie filmów, reprodukowanie i odnawianie starych zdjęć, drukowanie powiększeń, wykonywanie zdjęć na płótnie. Pracujemy również w terenie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej.

MONIKA

MACIEK